top of page
EOS_8048-2.jpg

ŠKOLENÍ

Odkryjte umění podcastingu s naší exkluzivní Podcastovou akademií!

3

vyhlášené termíny školení

max.8

 účastníků na každém ze školení

4,5

hodiny nabité informacemi

Jste připraveni posunout váš zájem o podcasting na novou úroveň?

Jako účastníkům našich online webinářů pořádáných Podcastovu akademii, bychom vám rádi přednostně nabídli možnost přihlásit se na Školení Podcastové akademie. Do 10. června bude možnost stát se součástí exkluzivního školení pouze vaše. Poté otevřeme možnost i širšímu publiku.

Pro koho je školení sestaveno?

Školení Podcastové akademie je speciálně navrženo pro marketingové profesionály z velkých společností a majitele menších firem, kteří chtějí prozkoumat možnosti, jakým způsobem může podcasting obohatit jejich komunikační strategie a posílit jejich brand.

 

Kurz je ideální pro ty, kdo již uvažují o zavedení vlastního firemního podcastu nebo pro ty, kteří se chtějí do světa podcastingu teprve ponořit, ale neví, jak začít.

 

Nabízíme exkluzivní a praktické zkušenosti, které účastníkům umožní nejen pochopit základy podcastingu, ale také se dozvědět, jak efektivně využít podcasty pro dosažení komerčních cílů a zvýšení viditelnosti jejich značky na trhu.

DLE KNOW-HOW

PODCASTOVÉ AKADEMIE

NATÁČÍ

Progresus_logo.png
kooperativa_logo.png
seyfor_logo_rgb.png

Připojte se k těm, kteří už potenciál kvalitního podcastu pochopili #PodcastovaAkademie🎧 a zapojte umění podcastingu do vašeho marketingu.

Obsah školení

Bonus

4. blok DEBATA

V závěrečném bloku našeho školení se věnujeme klíčovým otázkám, které mohou ovlivnit vaše rozhodnutí o zahájení podcastu. Zaměříme se na komplexní shrnutí všech důležitých bodů a nabídneme prostor pro otevřenou diskuzi, kde budete mít příležitost vyjádřit vše, co vás tíží, co vás na podcastingu nejvíce zajímá, nebo co vám přináší obavy.

 

Tato část je ideální pro prozkoumání možností, jak efektivně integrovat podcasting do vaší širší marketingové strategie, a zároveň poskytne příležitost adresovat veškeré otázky a pochybnosti, které mohou vzniknout při plánování vašeho podcastového projektu.

 

Diskuze v tomto bloku vám pomůže ujasnit si, jak můžete podcasting využít k posílení vaší značky a dosáhnout vašich obchodních cílů.

Kdy a kde?

Školení se bude konat v našem podcastovém studiu na adrese Modřanská 98. Nabízíme vám tři termíny, z nichž si můžete vybrat: 20. září, 17. října a 22. listopadu.

 

Startovat budeme v 9:00 a každé školení trvá 4,5 hodiny a je rozděleno na jednotlivé bloky s přestávkami, které účastníkům poskytnou prostor pro relaxaci a networking. Během celého školení bude pro všechny účastníky k dispozici občerstvení.

  • 1. termín:      20. září

  • 2. termín:     17. října 

  • 3. termín:     22. listopadu

EOS_8084.jpg

Školitelé

1.800+

Epizod, které natočíme každý rok.

160+

Počet podcastů, které prošly naší produkcí.

750+

hodin věnovaných konzultacím

Co o nás napsali naši klienti

,,Školení za 5 minut 12? I to v Events & Production umí. Přispěchali nám na pomoc doslova na poslední chvíli. Před startem Progresus podcastu jsem absolvovala skvělé školení od Tomáše Šusty, na kterém jsem obdržela jako na stříbrném podnose spoustu praktických rad. Jak správně mluvit, pracovat s hlasem, mikrofonem a další finty. Video podcast jsme nakonec stihli dle plánu, natáčíme v profesionálním studiu a radujeme se z prvních výsledků. Tým EP se nám stará i o kompletní video produkci, zvuk, střih a následné zveřejňování. Ladí s námi i další postup ohledně vizuálu podcastu atd. Já se díky tomu můžu plně soustředit na obsah, což velice oceňuji. Děkujeme!"

Sára Pourová
Event Director
Progresus Invest Holding

1666095997424.jpeg
ep events production studio
k čemu je podcast

ŠKOLENÍ PODCASTOVÉ AKADEMIE

7.990 Kč

cena je bez DPH

FAQ

Co to je Podcastová akademie?

Podcastová akademie je videokurz, který v současné verzi obsahuje téměř 30 kapitol obsahu. Je určen pro všechny marketingové experty a manažery, kteří přemýšlí o tom, jak optimalizovat a zvýšit výkonnost jejich firemního marketingu.

Jakou formou Podcastová akademie probíhá?

Akademie je rozdělena do tří modulů (marketing, technika, rétorika). V nich se potom nachází jednotlivé kapitoly, které procházíte. Mezi kapitolami můžete přeskakovat a můžete se k nim libovolně vracet. K dispozici máte i přepisy. Jakmile do Podcastové akademie jednou vstoupíte, přístup k videím máte nadoživotí. Ihned po zaplacení vám přijde na Váš registrační mail informace, že se můžete přihlásit do Podcastové akademie. K dispozici vám budou všechna videa, která jsou součástí modulu, který jste zakoupili. K dispozici vám bude i privátní skupina na Telegramu pro sdílení zkušeností s ostatními.

Je možné nahlédnout do jednotlivých kapitol?

Zde na webu máte k dispozici z každého modulu Podcastové akademie jednu kapitolu zdarma. Podívejte se a sami se přesvědčte o know-how, které vám Podcastová akademie nabízí. Nebo se účastněte pravidelných webinářů, které jsou zdarma a které vám také dají nahlédnout pod pokličku Podcastové akademie.

Jak probíhá nákup?

Vybrat si můžete z několika variant dle toho, která vám vyhovuje nejvíce. Buď nakoupíte jednotlivé moduly Podcastové akademie zvlášť, nebo za zvýhodněnou cenu najednou.

Jak se Podcastová akademie platí?

Vše probíhá přes platební bránu Stripe. K nákupu vám tedy stačí pouze platební karta. Podcastovou akademii si můžete vložit do nákladů vaší firmy. Potřebujete-li místo platební karty nechat vystavit fakturu, ozvěte se nám na zimova@ep-media.cz.

Jak funguje komunita Podcastové akademie?

Součástí vašeho registračního profilu je i přístup do telegramové skupiny Podcastové akademie. Připojte se a sdílejte skrze ni zkušenosti s dalšími lidmi, kteří si prošli stejným kurzem jako vy. Podcastová akademie na Telegramu je soukromá skupina, kam získají přístup členové ze všech modulů akademie.

Co bude dál s Podcastovou akademií?

Přístup do akademie máte navždy. Nechceme, aby se vám ale informace hned po dokončení kurzu vypařily z hlavy. Proto pro vás chystáme pravidelné bonusové kapitoly, které se vám zobrazí ve vašich modulech. O tom, že Podcastovou akademii pravidelně doplňujeme, se dozvíte ve vašem mailu. Třeba jsme něco přichystali i pro váš modul.

logo EP events&production podcastová akademie

EP Events and Production s.r.o.

Modřanská 307/98
147 00 Praha 4
IČ: 05270481

  • LinkedIn
  • Youtube
  • Instagram
  • Facebook

+420 739 234 041

bottom of page