top of page
EOS_8048-2.jpg

MARKETING

“Dostaňte váš firemní podcast tam, kde ho uslyší ti správní lidé.”  

O čem to je?  

Podcastová akademie je videokurzem pro marketingové experty a vysoké manažery, který vám ukáže vše, co potřebujete vědět o výrobě podcastů pro váš firemní marketing.

 

Marketingový modul podcastové akademie je zaměřen především na to, jak podcast správně komunikovat. Dozvíte se, jaké triky aktuálně fungují nejlépe. Jak využít současné trendy pro vaši potřebu. Všechny kapitoly jsou koncipované tak, aby vám přinesly to nejlepší možné know-how na trhu v co nejkratším čase.  

Celkem 10 kapitol a dvě bonusové vám představí kompletní marketingové strategie. Žádné řeči okolo. Jdeme přímo k věci a v rámci bonusových dílů vám ukážeme příklady z praxe včetně čísel. Reálně uvidíte, kolik peněz je podcast schopen firmám přinést. Jeho marketingové dopady na byznys bývají dobře vyčíslitelné. Lidé se totiž k podcastům rádi vrací. A podcasty, které je baví, neopouští. Vy toho můžete využít ve vaší komunikaci.  

Co vám přinese?

Je to jednoduché. Posunete jednou pro vždy váš marketingový mix na novou úroveň. Zjistíte, jak nakalibrovat váš podcast, aby fungoval a rezonoval mezi cílovou skupinou. A především se dozvíte, jak podcasty fungují jako nástroj pro úspěšný business development. A to i ve vaší firmě. V rámci marketingového modulu pracujeme s contentovou pyramidou a naučíme vás, jak obsah vytvořený v podcastu distribuovat na sítě tak, aby vám nikdy nedošly nápady. Marketingový modul Podcastové akademie vám odpoví na otázku, zda vaše firma má podcastový potenciál.  

ep events production studio

MARKETING

Modul Marketing

14.390 Kč

cena je bez DPH

Seznam kapitol

Nadpis 2

1

Funkční a nefunkční podcastové strategie

V první kapitole se podíváme na aktuální trendy, které formují svět podcastů. Zjistíte, jaký obsah přitahuje posluchače a jak ho efektivně vytvořit, aby váš podcast byl úspěšný. Budeme se věnovat přešlapům a chybám, kterým je dobré se vyvarovat, abyste si Váš podcast udržel kvalitu a důvěryhodnost.

3

Cesta k poutavému obsahu a jak vybrat moderátora

V této kapitole se ponoříme hlouběji do tvorby obsahu úspěšných podcastových epizod. Zároveň se zaměříme na klíčový výběr moderátora či moderátorky, kteří dokážou zaujmout posluchače a vytvořit příjemnou atmosféru pro hosty ve studiu.

2

Contentová pyramida: Jak distribuovat podcastový obsah

V této kapitole se zaměříme na roli podcastů v obsahovém marketingu. Představíme si obsahovou pyramidu, tipy na přípravu obsahu, inspiraci pro distribuci a vytvoření vašeho vlastního distribučního plánu. Samozřejmě se budeme věnovat měření úspěchu pomocí metrik.

4

Příprava marketingové strategie – 1. část

Tato stěžejní kapitola, rozdělená do dvou částí, zdůrazňuje význam komplexní komunikační strategie týkající se podcastového kanálu. V této první části se zaměříme na klíčové kroky, včetně vytvoření konceptu podcastu, definování cílového publika, určení frekvence a délky publikování a plánování technických aspektů podcastu.

5

Příprava marketingové strategie - 2. část

Vítejte v další kapitole Podcastové akademie, kde navazujeme na předchozí kapitolu. Tentokrát se ponoříme do světa marketingu kolem podcastu. Nebudeme se zabývat samotnou přípravou obsahu, ale na jeho efektivní distribucí a propagaci.

6

Vydávání podcastu

Tato kapitola naší podcastové akademie nabyde na důležitosti ve chvíli, kdy už váš podcast máte natočený. Zaměříme se totiž na to, kde ho budete vydávat. Řekneme si víc nejenom o tom, kde můžete váš podcast vydat, dozvíte se jak mohou popisky epizod posílit viditelnost vašeho podcastu ve vyhledávačích. A závěrem vám poskytneme rady, jak efektivněji spravovat a šířit váš podcast.

7

7 nejčastějších chyb v podcastech

Vítejte v další kapitole naší podcastové akademie. V následujících minutách se budeme věnovat chybám, které se při tvoření podcastu opakují a setkáváme se s nimi nejen v našem vydavatelství poměrně dost pravidelně. Vy byste se jim měli vyhnout, protože je budete znát už od samého začátku. Jaké chyby to jsou?

9

Inzerce v podcastech

V této kapitole se budeme věnovat inzerci v podcastech, což je důležitý aspekt podcastového marketingu. Zjistíme, jak efektivně využít možnost zakoupit reklamní prostor v existujících podcastech, a to i v kontextu českého trhu, kde tato forma inzerce teprve nabírá na síle.

11

BONUS: Případová studie 1

V této bonusové kapitole se podíváme na příběh firmy Sušánka a Partneři, která díky podcastům přilákala milionové investice a získala důvěru skeptického publika. Tato epizoda nám přiblíží, jak toho dosáhli a jaká byla role podcastů v jejich marketingové strategii.

8

Jaký si připravit budget pro váš podcastový kanál

V této kapitole se budeme zabývat tvorbou rozpočtu pro váš podcastový kanál. I přesto, že s omezeným rozpočtem a základním vybavením, lze vytvořit podcast, budeme se soustředit na to, jak dosáhnout kvalitativního a konkurenceschopného výsledku.

10

Jak si vyhodnotit úspěch podcastu

Hotovo! Váš podcastový kanál je nyní aktivní a máte první odezvu. Nyní přichází důležitá fáze - vyhodnocení, zda vaše úsilí v marketingu podcastu přineslo výsledky. Tato kapitola vám pomůže provést efektivní analýzu a rozhodnout, zda je cesta, kterou jdete, stále smysluplná.

12

BONUS: Případová studie 2

Vítejte u další bonusové kapitoly. V ní nás čeká další případová studie. Jak jsem sliboval v kapitole předchozí, bude to případ, kdy se jedné brněnské konzultační firmě povedlo poměrně významně zvednout návštěvnost webinářů, a to díky zavedení podcastových partnerských epizod do celkové marketingové propagace.

EOS_8097_edited.jpg

Chci kapitolu zdarma

FAQ

Co to je Podcastová akademie?

Podcastová akademie je videokurz, který v současné verzi obsahuje téměř 30 kapitol obsahu. Je určen pro všechny marketingové experty a manažery, kteří přemýšlí o tom, jak optimalizovat a zvýšit výkonnost jejich firemního marketingu.

Jakou formou Podcastová akademie probíhá?

Akademie je rozdělena do tří modulů (marketing, technika, rétorika). V nich se potom nachází jednotlivé kapitoly, které procházíte. Mezi kapitolami můžete přeskakovat a můžete se k nim libovolně vracet. K dispozici máte i přepisy. Jakmile do Podcastové akademie jednou vstoupíte, přístup k videím máte nadoživotí. Ihned po zaplacení vám přijde na Váš registrační mail informace, že se můžete přihlásit do Podcastové akademie. K dispozici vám budou všechna videa, která jsou součástí modulu, který jste zakoupili. K dispozici vám bude i privátní skupina na Telegramu pro sdílení zkušeností s ostatními.

Je možné nahlédnout do jednotlivých kapitol?

Zde na webu máte k dispozici z každého modulu Podcastové akademie jednu kapitolu zdarma. Podívejte se a sami se přesvědčte o know-how, které vám Podcastová akademie nabízí. Nebo se účastněte pravidelných webinářů, které jsou zdarma a které vám také dají nahlédnout pod pokličku Podcastové akademie.

Jak probíhá nákup?

Vybrat si můžete z několika variant dle toho, která vám vyhovuje nejvíce. Buď nakoupíte jednotlivé moduly Podcastové akademie zvlášť, nebo za zvýhodněnou cenu najednou.

Jak se Podcastová akademie platí?

Vše probíhá přes platební bránu Stripe. K nákupu vám tedy stačí pouze platební karta. Podcastovou akademii si můžete vložit do nákladů vaší firmy. Potřebujete-li místo platební karty nechat vystavit fakturu, ozvěte se nám na zimova@ep-media.cz.

Jak funguje komunita Podcastové akademie?

Součástí vašeho registračního profilu je i přístup do telegramové skupiny Podcastové akademie. Připojte se a sdílejte skrze ni zkušenosti s dalšími lidmi, kteří si prošli stejným kurzem jako vy. Podcastová akademie na Telegramu je soukromá skupina, kam získají přístup členové ze všech modulů akademie.

Co bude dál s Podcastovou akademií?

Přístup do akademie máte navždy. Nechceme, aby se vám ale informace hned po dokončení kurzu vypařily z hlavy. Proto pro vás chystáme pravidelné bonusové kapitoly, které se vám zobrazí ve vašich modulech. O tom, že Podcastovou akademii pravidelně doplňujeme, se dozvíte ve vašem mailu. Třeba jsme něco přichystali i pro váš modul.

DLE KNOW-HOW

PODCASTOVÉ AKADEMIE

NATÁČÍ

Progresus logo
Logo Moneta Money Bank
Sodexo logo
COLOSEUM logo
logo EP events&production podcastová akademie

EP Events and Production s.r.o.

Modřanská 307/98
147 00 Praha 4
IČ: 05270481

  • LinkedIn
  • Youtube
  • Instagram
  • Facebook

+420 739 234 041

bottom of page