top of page
EOS_8048-2.jpg

TECHNIKA

“Vyznejte se v kamerách, mikrofonech a celém produkčním procesu podcastu.”  

O čem to je?  

Podcastová akademie je videokurzem pro marketingové experty a vysoké manažery, který vám ukáže vše, co potřebujete vědět o výrobě podcastů pro váš firemní marketing. Technický modul je souborem především audiovizuálně laděných kapitol, které vám zcela odkryjí, jak se připravuje kvalitní podcast.  

Pochopíte jednak svět audia, ale i videa. Akustika, správně vybrané mikrofony, dobře nasvícená scéna. Nejsou to dnes jen módní výstřelky. Je to naprostým standardem, který vaši posluchači očekávají, že budete mít mistrně zvládnutý. Jenže jak k takovým informacím přijít, když sami v tom průpravu nemáte? Zjednodušili jsme to za vás.

 

Víc než technický modul Podcastové akademie nepotřebujete.  

Co vám přinese?

Určitě nebylo naším cílem z vás udělat podcastové Spielbergy. Ale věříme, že to nebylo ani vaším cílem. Podobně jako je dobré vědět před nákupem auta, co se skrývá pod jeho kapotou, tak je dobré vědět u podcastu, co se skrývá pod jeho výrobou. A přesně to se v technickém modulu dozvíte.

 

Budete vědět, jak si správně sestavit tým, případně co za výsledek očekáváte. Budete schopni zvládnout diskuze s technickým štábem a budete jim schopni odkomunikovat vaši vizi. Pochopíte, jaké jsou rozdíly v použité podcastové technice a jak ovlivňují výsledek. Z hlediska technického zpracování vás už zkrátka nic nepřekvapí.  

EOS_8048_edited.jpg

TECHNIKA

Modul TECHNIKA

6.990 Kč

cena je bez DPH

Seznam kapitol

1

Disclaimer a úvod do světa podcastové techniky

Hezký den, dámy a pánové, vítejte u technické části naší Podcastové akademie. Věřím, že vám následující kapitoly, které jsme pro vás připravili, významně pomohou k tomu rozkrýt svět audiovizuální tvorby.

3

Akustika

Vzhledem k velkému množství podcastů dostupných na různých platformách je nutné vyniknout nejen zajímavým obsahem, ale také vysokou kvalitou zvuku, a rozhodujícím aspektem je akustické prostředí, a právě tomu se v této epizodě budeme věnovat.

5

Scéna

Vítejte u páté kapitoly našeho technického modulu a zároveň první věnované videu. V této kapitole se tedy zaměříme na význam scény, především tedy set designu, při výrobě videopodcastů.

7

Kamerová technika

V této kapitole se tedy budeme věnovat radám věnovaným nastavení vaší kamerové techniky a její rozmístění ve studiu.

2

Vstup do světa audio techniky

Vítejte v druhé kapitole Podcastové akademie. Po prvním marketingovém bloku přichází otázka, jak technicky zajistit váš podcast. Poradíme vám, jak dosáhnout kvality, která ukáže kolik energie a času jste podcastu věnovali.

4

Můžeme jít nahrávat

V této kapitole technického modulu, vás provedeme základními kroky nahrávání zvuku pro podcast, od přípravy až po postprodukci.

6

Svícení / Osvětlovací technika

Hezký den akademici, dnes to bude trochu více technické, pustíme se totiž to problematiky svícení podcastu. Díky této kapitole ale pochopíte, jak světlo v prostoru podcastového studia funguje a jaké máte možnosti.

8

Post-produkce

Postprodukce. To znamená veškerý proces, který následuje po samotném natáčení podcastu. O tom se budeme, ve zjednodušené formě, bavit právě teď. Ukážeme vám, jaký proces používáme při editaci podcastu u nás v našem vydavatelství EP.

EOS_8097_edited.jpg

Chci kapitolu zdarma

FAQ

Co to je Podcastová akademie?

Podcastová akademie je videokurz, který v současné verzi obsahuje téměř 30 kapitol obsahu. Je určen pro všechny marketingové experty a manažery, kteří přemýšlí o tom, jak optimalizovat a zvýšit výkonnost jejich firemního marketingu.

Jakou formou Podcastová akademie probíhá?

Akademie je rozdělena do tří modulů (marketing, technika, rétorika). V nich se potom nachází jednotlivé kapitoly, které procházíte. Mezi kapitolami můžete přeskakovat a můžete se k nim libovolně vracet. K dispozici máte i přepisy. Jakmile do Podcastové akademie jednou vstoupíte, přístup k videím máte nadoživotí. Ihned po zaplacení vám přijde na Váš registrační mail informace, že se můžete přihlásit do Podcastové akademie. K dispozici vám budou všechna videa, která jsou součástí modulu, který jste zakoupili. K dispozici vám bude i privátní skupina na Telegramu pro sdílení zkušeností s ostatními.

Je možné nahlédnout do jednotlivých kapitol?

Zde na webu máte k dispozici z každého modulu Podcastové akademie jednu kapitolu zdarma. Podívejte se a sami se přesvědčte o know-how, které vám Podcastová akademie nabízí. Nebo se účastněte pravidelných webinářů, které jsou zdarma a které vám také dají nahlédnout pod pokličku Podcastové akademie.

Jak probíhá nákup?

Vybrat si můžete z několika variant dle toho, která vám vyhovuje nejvíce. Buď nakoupíte jednotlivé moduly Podcastové akademie zvlášť, nebo za zvýhodněnou cenu najednou.

Jak se Podcastová akademie platí?

Vše probíhá přes platební bránu Stripe. K nákupu vám tedy stačí pouze platební karta. Podcastovou akademii si můžete vložit do nákladů vaší firmy. Potřebujete-li místo platební karty nechat vystavit fakturu, ozvěte se nám na zimova@ep-media.cz.

Jak funguje komunita Podcastové akademie?

Součástí vašeho registračního profilu je i přístup do telegramové skupiny Podcastové akademie. Připojte se a sdílejte skrze ni zkušenosti s dalšími lidmi, kteří si prošli stejným kurzem jako vy. Podcastová akademie na Telegramu je soukromá skupina, kam získají přístup členové ze všech modulů akademie.

Co bude dál s Podcastovou akademií?

Přístup do akademie máte navždy. Nechceme, aby se vám ale informace hned po dokončení kurzu vypařily z hlavy. Proto pro vás chystáme pravidelné bonusové kapitoly, které se vám zobrazí ve vašich modulech. O tom, že Podcastovou akademii pravidelně doplňujeme, se dozvíte ve vašem mailu. Třeba jsme něco přichystali i pro váš modul.

DLE KNOW-HOW

PODCASTOVÉ AKADEMIE

NATÁČÍ

Progresus logo
Logo Moneta Money Bank
Sodexo logo
COLOSEUM logo
logo EP events&production podcastová akademie

EP Events and Production s.r.o.

Modřanská 307/98
147 00 Praha 4
IČ: 05270481

  • LinkedIn
  • Youtube
  • Instagram
  • Facebook

+420 739 234 041

bottom of page