top of page
EOS_8048-2.jpg

RÉTORIKA

“Poznejte, jak se připravují moderátoři nejkvalitnějších podcastů.”  

O čem to je?  

Podcastová akademie je videokurzem pro marketingové experty a vysoké manažery, který vám ukáže vše, co potřebujete vědět o výrobě podcastů pro váš firemní marketing.

 

Rétorický modul vzniknul především z toho důvodu, abyste jednou pro vždy neposílali podcastový projekt do koše jen proto, že se necítíte být dobrými spíkry. O tom totiž dnešní veřejný projev není. Už dávno se nehraje na bezchybné projevy, které znáte z veřejnoprávních médií. Dnešní projev musí být především autentický. A právě autenticitu z vás rétorický modul dostane.

 

A nejen to. Dozvíte se, na jaké nejčastější chyby si dát při moderování podcastu pozor a jak si připravit skvělý rozhovor nebo sólo epizodu, od které se posluchači nebudou chtít odpojit.  

Co vám přinese?

Rétorický modul je nejvyšší nadstavbou naší Podcastové akademie. Pouštíte si jej ve chvíli, kdy jdete připravovat váš podcastový kanál. Víte, kdo jej bude uvádět. A chcete znát všechny triky, které udrží pozornost vašich posluchačů. Rétorický modul vám přinese odpovědi na otázky, které jste ani nevěděli, že k rétorice patří. Místo dechových cvičení a dalších přežitých nástrojů si rozpitváme projev, který ve 21. století funguje.

 

Přirozeně, hodnotně a k věci. Tak bude vypadat moderování vašeho podcastu poté, co si projdete rétorický modul.  

EOS_8097_edited.jpg

rétorika

Modul rétorika

6.990 Kč

cena je bez DPH

Seznam kapitol

1

7 zásad kvalitního projevu

Vítejte v první kapitole rétorického modulu. Čeká nás 7 zásad kvalitního projevu. Na mikrofon nebo na kameru. Zjistíte, že to zdaleka není jen o tom, jak člověk mluví. Projev je totiž tvořen nejen samotnými slovy, ale i veškerou “omáčkou” kolem toho.

3

Nejčastější moderátorské chyby 

Vítejte v další epizodě Podcastové akademie. V ní se zaměříme na chyby, které moderátoři podcastů často dělají v oblasti vedení rozhovoru a celkové rétoriky.

5

Rétorická cvičení a triky, které vám pomůžou s projevem 

Vítejte v další kapitole podcastové akademie. Tahle kapitola bude poměrně intenzivní, protože vám v ní ukážu triky nebo cvičení, které můžete využít, pokud se snažíte vylepšit váš mluvený projev.

2

Jak se připravit na podcastový rozhovor

Je před námi důležitá kapitola, ve které se společně podíváme na to, jak se připravit na vedení rozhovoru.

4

Jak se připravit na sólo epizodu podcastu

Vítejte v Podcastové akademii! Dnes se zaměříme na sólové epizody, tedy krátké díly, kde mluví jen tvůrce. Může být ve formě audio i video, ale v dnešní době, kdy je spojení podcastů a videa stále běžnější, si více povíme o sólo videopodcastech.

6

Jak ovládnout stres a trému z natáčení 

Vítejte v Podcastové akademii! V této epizodě se zaměříme na řešení stresu a trémy při natáčení. I já jsem začínal s trémou, ale s následujícími několika tipy to můžete zvládnout i vy.

EOS_8097_edited.jpg

Chci kapitolu zdarma

FAQ

Co to je Podcastová akademie?

Podcastová akademie je videokurz, který v současné verzi obsahuje téměř 30 kapitol obsahu. Je určen pro všechny marketingové experty a manažery, kteří přemýšlí o tom, jak optimalizovat a zvýšit výkonnost jejich firemního marketingu.

Jakou formou Podcastová akademie probíhá?

Akademie je rozdělena do tří modulů (marketing, technika, rétorika). V nich se potom nachází jednotlivé kapitoly, které procházíte. Mezi kapitolami můžete přeskakovat a můžete se k nim libovolně vracet. K dispozici máte i přepisy. Jakmile do Podcastové akademie jednou vstoupíte, přístup k videím máte nadoživotí. Ihned po zaplacení vám přijde na Váš registrační mail informace, že se můžete přihlásit do Podcastové akademie. K dispozici vám budou všechna videa, která jsou součástí modulu, který jste zakoupili. K dispozici vám bude i privátní skupina na Telegramu pro sdílení zkušeností s ostatními.

Je možné nahlédnout do jednotlivých kapitol?

Zde na webu máte k dispozici z každého modulu Podcastové akademie jednu kapitolu zdarma. Podívejte se a sami se přesvědčte o know-how, které vám Podcastová akademie nabízí. Nebo se účastněte pravidelných webinářů, které jsou zdarma a které vám také dají nahlédnout pod pokličku Podcastové akademie.

Jak probíhá nákup?

Vybrat si můžete z několika variant dle toho, která vám vyhovuje nejvíce. Buď nakoupíte jednotlivé moduly Podcastové akademie zvlášť, nebo za zvýhodněnou cenu najednou.

Jak se Podcastová akademie platí?

Vše probíhá přes platební bránu Stripe. K nákupu vám tedy stačí pouze platební karta. Podcastovou akademii si můžete vložit do nákladů vaší firmy. Potřebujete-li místo platební karty nechat vystavit fakturu, ozvěte se nám na zimova@ep-media.cz.

Jak funguje komunita Podcastové akademie?

Součástí vašeho registračního profilu je i přístup do telegramové skupiny Podcastové akademie. Připojte se a sdílejte skrze ni zkušenosti s dalšími lidmi, kteří si prošli stejným kurzem jako vy. Podcastová akademie na Telegramu je soukromá skupina, kam získají přístup členové ze všech modulů akademie.

Co bude dál s Podcastovou akademií?

Přístup do akademie máte navždy. Nechceme, aby se vám ale informace hned po dokončení kurzu vypařily z hlavy. Proto pro vás chystáme pravidelné bonusové kapitoly, které se vám zobrazí ve vašich modulech. O tom, že Podcastovou akademii pravidelně doplňujeme, se dozvíte ve vašem mailu. Třeba jsme něco přichystali i pro váš modul.

DLE KNOW-HOW

PODCASTOVÉ AKADEMIE

NATÁČÍ

Progresus logo
Logo Moneta Money Bank
Sodexo logo
COLOSEUM logo

...a další

logo EP events&production podcastová akademie

EP Events and Production s.r.o.

Modřanská 307/98
147 00 Praha 4
IČ: 05270481

  • LinkedIn
  • Youtube
  • Instagram
  • Facebook

+420 739 234 041

bottom of page